محل تبلیغات شما

مهدیس اول تعجب کرد اما بعد پوزخند زد.

مهدیس-برو بابا حتما دیوونه شدی.میگم آخرشب فیلم های ترسناک نگاه نکن واسه همین چیزاست

-فیلم ترسناک چیه مهدیس،دارم جدی حرف میزنم

مهدیس-توخودت بودی باورمیکردی؟

-اگه تو میگفتی آره

مهدیس تو فکر فرو رفت.سرم رو روی میز گذاشتم؛بااومدن معلم رفتم سر جام نشستم.زنگ تفریح اول چون بچه ها پیشمون بودن نتونستیم حرفی بزنیم.زنگ تفریح دوم مهدیس دستم رو گرفت و رفتیم روی یه نیمکت نشستیم.

مهدیس-ببین مهرزاد باید به من ثابت کنی

-آخه چه جوری؟مثلا اینکه بیای خونمون؟

مهدیس-نه،توخودت دوست نداری بدونی صدای چیه؟

-خب آره،البته دوست که ندارم بیشتر کنجکاوم

مهدیس-حالا هر چی.فردا شب که دسته برای امام حسین میارن ما هم به همون بهونه میایم بیرون.بادسته تاقبرستون میریم بعدشم میریم قبرستون که ببینیم صدای چیه.

-باشه پس فرداشب جلوی مسجد همدیگر رو میبینیم

زنگ آخرم تموم شد و به خونه رفتیم.فرداپنج شنبه و مدرسه هم تعطیل بود؛درس و مشقی هم نداشتم.رفتم کنار پنجره وایسادم و به بیرون نگاه کردم.قبرستون مثل همیشه بود؛عادی،نه مه و نه صدایی.شامم رو خوردم و به اتاقم رفتم.ولی امشب صدایی نمیومد.خیلی خسته بودم،رخت خوابم رو پهن کردم و به زیر پتو رفتم.

ساعت حدودا سه نیمه شب بود.تشنم شده بود.بلند شدم و تو جام نشستم.پارچ رو از بالای سرم برداشتم و لیوان رو لبالب از آب پر کردم و خوردم.هنوز چشمام گرم نشده بود که صدای فریاد شنیدم و باز هم اون صداهایی که مثل زوزه ی شغال بود؛ترسیدم.اون صدای فریاد کی بود؟تاصبح بیدار موندم.میخواستم به مهدیس زنگ بزنم و بگم اما نمیشد چون مادرم میفهمید،پس تصمیم گرفتم شب که برای دیدن دسته رفتم بهش بگم.

زود شامم رو خوردم و چادرم رو سرم کردم و راه مسجد و در پیش گرفتم.مهدیس رو که دیدم بی وقفه از صداها و فریادهایی که دیشب شنیدم گفتم.احساس ترس در وجودم رخنه کرد؛اما باید میفهمیدم این صداها از چی یا کی بود.

بادسته همراه شدیم و تا قبرستون رفتیم،به قبرستون که رسیدیم دست مهدیس رو کشیدم و داخل قبرستون شدیم.

این داستان ادامه دارد.

(طلسم)سومین داستان برگزیده مسابقات فرهنگی وهنری درتهران.اثری از:س.ف.جعفرپور

ادامه داستان طلسم

پارت سوم داستان طلسم

رو ,مهدیس ,قبرستون ,هم ,صدای ,شب ,و به ,کردم و ,زنگ تفریح ,شب که ,صدای فریاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها